O firměkdo jsme

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost zaměřená na služby v oblasti informačních technologií. Našimi základními službami jsou správa a údržba sítí a počítačů a podpora e-learningu.

Společnost byla založena v roce 1992 týmem lidí, kteří společně vytvářeli softwarové aplikace pro podporu výuky. V průběhu času se profil společnosti změnil a v současnosti se zabývá hlavně dodávkami služeb a zboží v oboru informačních technologií.

Od poloviny roku 2006 jsme byli držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001 a následně ČSN EN ISO 9001:2009. Letošního roku jsme ukončili spolupraci s certifikační autoritou ČLPR a jsme v přípravě certifikace s novou certifikační autoritou.

Našimi zákazníky jsou především firmy a organizace, které reší svou potřebu správy informačních technologií nákupem služeb u externích dodavatelů (outsourcing). Tato spolupráce je dlouhodobá a založená na smluvním základě. Většina plateb je paušálního charakteru. Menší část zákazníků tvoří samostatné dodávky zboží nebo služeb.

Naším cílem je poskytovat zákazníkovi kvalitní služby dle jeho požadavků, nabízet efektivní řešení jeho IT problémů, které s ním budeme pravidelně konzultovat.